Nabídka zaměstnání

 

 Sociální služby Vyškov, příspěvková organizace, přijme pracovníka na pozici staniční sestra pro Domov se zvláštním režimem na plný úvazek. Požadujeme odbornou způsobilost v oboru všeobecná sestra dle Zák. č. 96/2004 Sb., zdravotní způsobilost a bezúhonnost. Praxe v řídící funkci, organizační, řídící a manažerské schopnosti výhodou. Nabízíme tabulkový plat + osobní ohodnocení, příplatek za vedení, odměny, zaměstnanecké benefity. Žádosti s profesním přehledem zasílejte na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel: 515 143 025.

 

Sociální služby Vyškov, příspěvková organizace přijme pracovníka na pozici všeobecná sestra na plný úvazek v nepřetržitém provozu, na dobu neurčitou. Požadujeme úplné střední odborné vzdělání s maturitou (obor všeobecná sestra), vyšší odborné, bakalářské, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost. Splněná kvalifikace na všeobecnou sestru podmínkou, znalost počítačového programu Cygnus výhodou. Nabízíme plat v rozmezí od 25 430,-- Kč do 36 950,-- Kč, po zapracování osobní příplatek, 25 dní řádné dovolené, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo rekreaci ve výši 3 600,-- Kč ročně, čtvrtletní odměny. Žádosti s profesním přehledem zasílejte na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., bližší informace podáme na tel.: 515 143 045, 601 116 584 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 515 143 025.

 

  

Sociální služby Vyškov, příspěvková organizace přijme pracovníka na pozici pracovník obchodního provozu na plný úvazek ve dvousměnném provozu, na dobu neurčitou. Požadujeme základní vzdělání. Jedná se o pomocné práce v kuchyni. Nabízíme plat 15 050,-- Kč, po zapracování osobní příplatek, 25 dní řádné dovolené, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo rekreaci ve výši 3 600,-- Kč ročně, čtvrtletní odměny. Žádosti s profesním přehledem zasílejte na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., bližší informace podáme na tel.: 515 143 020, 721 974 727 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 515 143 025.

  

 

Sociální služby Vyškov, příspěvková organizace přijme pracovníka na pozici kuchař, kuchařka na plný úvazek v jednosměnném nebo ve dvousměnném provozu, na dobu neurčitou. Požadujeme základní vzdělání. Jedná se o organizaci práce na stravovacím provozu, kontrola předělených úkolů, výroba a výdej technologicky náročných i jednoduchých jídel nebo specialit studené kuchyně. Provádění všech prací spojených s přípravou stravy a dodržování technologických postupů. Nabízíme plat 19 160,-- Kč, po zapracování osobní příplatek, 25 dní řádné dovolené, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo rekreaci ve výši 3 600,-- Kč ročně, čtvrtletní odměny. Žádosti s profesním přehledem zasílejte na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., bližší informace podáme na tel.: 515 143 020, 721 974 727 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 515 143 025.