Nabídka zaměstnání

Sociální služby Vyškov příspěvková organizace, přijme brigádníky na pozici pracovníka v sociálních službách v přímé obslužné péči pro  Domov pro seniory. Nástup možný ihned. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 601 116 585

Sociální služby Vyškov, příspěvková organizace  přijme pracovníka na pozici všeobecná sestra na plný úvazek v nepřetržitém provozu, na dobu neurčitou. Požadujeme úplné střední odborné vzdělání s maturitou (obor všeobecná sestra), vyšší odborné, bakalářské, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost. Splněná kvalifikace na všeobecnou sestru podmínkou, znalost počítačového programu Cygnus výhodou. Nabízíme plat v rozmezí od 25 430,-- Kč do 36 950,-- Kč, po zapracování osobní příplatek, 25 dní řádné dovolené, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo rekreaci ve výši 3 600,-- Kč ročně, čtvrtletní odměny. Žádosti s profesním přehledem zasílejte na adresu:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., bližší informace podáme na tel.: 515 143 023, 601 116 585 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 515 143 025.

Sociální služby Vyškov, příspěvková organizace přijme pracovníka na pozici pracovník obchodního provozu „pomocná síla“ do kuchyně trvale i brigádně. Požadujeme základní vzdělání, spolehlivost a poctivý přístup k práci. Jedná se o pomocné práce v kuchyni. Nabízíme zaměstnanecké benefity: osobní příplatek, 25 dní řádné dovolené, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo rekreaci, odměny. Žádosti s profesním přehledem zasílejte na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., bližší informace podáme na tel.: 515 143 036, 607 651 064 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 515 143 025.

Sociální služby Vyškov, příspěvková organizace přijme pracovníka na pozici kuchař/ka do kuchyně trvale i brigádně. Požadujeme vzdělání v oboru, spolehlivost a poctivý přístup k práci. Nabízíme zaměstnanecké benefity: osobní příplatek, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo rekreaci, odměny. Žádosti s profesním přehledem zasílejte na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , bližší informace podáme na tel.: 515 143 036, 607 651 064 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel.: 515 143 025.

Sociální služby Vyškov, příspěvková organizace nabízí pracovní místo na pozici nutriční terapeut/provozář. Požadujeme: odbornou způsobilost v oboru nutriční terapeut dle zák. č. 96/2004 Sb. §15, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, nástup možný od září 2020.  Nabízíme: tabulkový plat 20 000 - 30.000,- Kč dle praxe v oboru + osobní ohodnocení, zaměstnanecké benefity, pružná pracovní doba, 25 dnů řádné dovolené, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo rekreaci ve výši 6.000,-- Kč ročně, čtvrtletní odměny.
Žádosti se strukturovaným profesním životopisem, kvalifikační doklady a prohlášení o souhlasu s použitím a zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení doručte do 31.8.2020 na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,
Fialová Marcela, tel. 515 143 025.

Sociální služby Vyškov, příspěvková organizace nabízí pracovní místo na pozici sociální pracovnice pro službu Domov se zvláštním režimem pro osoby s chronickým duševním onemocněnímPožadujeme: odbornou způsobilost dle Zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb. §110, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, nástup možný ihned.  Nabízíme: tabulkový plat v 10. platové třídě, stupeň dle praxe v oboru + osobní ohodnocení, zaměstnanecké benefity, 25 dnů řádné dovolené + 5 dnů dodatkové dovolené, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo rekreaci ve výši 6.000,-- Kč ročně, čtvrtletní odměny. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou).
Žádosti se strukturovaným profesním životopisem a motivačním dopisem a prohlášení o souhlasu s použitím a zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení doručte na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,
 Preisová Marcela, tel. 515 143 014.