Nabídka zaměstnání

Sociální služby Vyškov příspěvková organizace, přijme brigádníky na pozici pracovníka v sociálních službách v přímé obslužné péči pro  Domov pro seniory. Nástup možný ihned. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 601 116 585 

Sociální služby Vyškov, příspěvková organizace  přijme pracovníka na pozici všeobecná sestra na plný úvazek v nepřetržitém provozu, na dobu neurčitou. Požadujeme úplné střední odborné vzdělání s maturitou (obor všeobecná sestra), vyšší odborné, bakalářské, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost. Splněná kvalifikace na všeobecnou sestru podmínkou, znalost počítačového programu Cygnus výhodou. Nabízíme plat v rozmezí od 27 670,-- Kč do 38 950,-- Kč, po zapracování osobní příplatek, 25 dní řádné dovolené, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo rekreaci ve výši 6000,-- Kč ročně, čtvrtletní odměny. Žádosti s profesním přehledem zasílejte na dresu:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., bližší informace podáme na tel.: 515 143 023, 601 116 585 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 515 143 025.

Sociální služby Vyškov, příspěvková organizace přijme pracovníka na pozici pracovník obchodního provozu - „pomocná síla“ do kuchyně trvale i brigádně. Požadujeme základní vzdělání, spolehlivost a poctivý přístup k práci. Jedná se o pomocné práce v kuchyni. Nabízíme zaměstnanecké benefity: osobní příplatek, 25 dní řádné dovolené, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo rekreaci, odměny. Žádosti s profesním přehledem zasílejte na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,bližší informace podáme na tel.:515 143 036, 607 651 064 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 515 143 025

Sociální služby Vyškov, příspěvková organizace přijme pracovníka na pozici kuchař/ka do kuchyně trvale i brigádně. Požadujeme vzdělání v oboru, spolehlivost a poctivý přístup k práci. Nabízíme zaměstnanecké benefity: osobní příplatek, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo rekreaci, odměny. Žádosti s profesním přehledem zasílejte na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , bližší informace podáme na tel.: 515 143 036, 607 651 064 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 515 143 025.

Sociální služby Vyškov, příspěvková organizace nabízí pracovní místo na pozici fyzioterapeut na plný úvazek. Požadujeme: odbornou způsobilost v oboru fyzioterapeut dle zák. č. 96/2004 Sb. §24, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, nástup možný od prosince 2020. Nabízíme: tabulkový plat od 25 670,- Kč + osobní ohodnocení po zapracování, zaměstnanecké benefity, 25 dnů řádné dovolené, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo rekreaci ve výši 6.000,-- Kč ročně, čtvrtletní odměny.
Žádosti se strukturovaným profesním životopisem, kvalifikační doklady a prohlášení o souhlasu s použitím a zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení v souladu se zák. 101/2000 Sb. doručte na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: Juřenová Eva 601 116 585 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Fialová Marcela, tel. 515 143 021.

Sociální služby Vyškov, příspěvková organizace přijme pracovníka na pozici bezpečnostní, dopravní, investiční referent/ka. Požadujeme: vzdělání SŠ s maturitou, praxe na obdobné pozici výhodou.
Popis práce: zpracování podkladů a dokumentace na úseku PO a BOZP ve spolupráci s odbornou externí firmou; kontrola dodržování bezpečnostních předpisů, používání ochranných zařízení, prostředků a pomůcek; zajišťování styku s vnějšími orgány bezpečnosti a hygieny; provádění vstupních školení nových zaměstnanců v oblasti BOZP a PO; zajišťování a organizace provozu, údržby a oprav služebních vozidel (3 sl. vozidla); zpracování měsíčních výkazů jízd a spotřeby PHM.
Nabízíme: PP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, nástup možný dle dohody, tabulkový plat dle délky praxe, zaměstnanecké benefity.
Kontakt: žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte personalistce - Fialová Marcela, tel.: 515 143 021, 8-14 hod, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.