Zobrazení: 98

OBJEDNÁVKY NÁVŠTĚV V DOMOVĚ PRO SENIORY

Vážení návštěvníci našich seniorů!

Rádi bychom Vás informovali, že byl spuštěn online objednávkový systém návštěv. Pro Vás všechny, kteří navštěvujete svoje blízké v Domově pro seniory a máte možnost přístupu na internet (ať Vy sami nebo s pomocí dětí, vnuků, známých), byla zřízena služba rezervace návštěv přes naše webové stránky. OBJEDNÁVEJTE, PROSÍM, NÁVŠTĚVY, KTERÉ PROBĚHNOU AŽ OD PONDĚLÍ 14. 9. 2020 - do té doby se řídíme původním systémem telefonických objednávek.

Systém objednávek najdete v pravém horním rohu stránky v záložce NÁVŠTĚVY, ve které je třeba vybrat, zda chcete navštívit seniora z oddělení A nebo B a jestli bude zamýšlená návštěva v pracovní den nebo o víkendu. Potom už pomocí kalendáře zvolíte den návštěvy a konkrétní čas a systém Vás provede objednávkou až do konce. 

Věříme, že online objednávkový systém bude sloužit k Vaší spokojenosti a usnadní Vám objednání návštěvy, které tak budete moci učinit bez dlouhého telefonování sociálním pracovnicím, v kteroukoli denní nebo noční hodinu, ve všední den i o víkendu.

Pravidla pro návštěvníky se zatím nezměnila, ale prosíme Vás všechny, abyste v dnešní době zvyšujících se počtů nakažených virem COVID-19 pečlivě zvážili před návštěvou zdravotní stav Vás i Vašich nedávných sociálních kontaktů a svým uvážlivým přístupem se podíleli na eliminaci rizika potencionálního rozšíření nákazy mezi naše seniory.

Děkujeme za pochopení.